• İlyas Hala Erzurumda İsen Görüşelim Bende Atatürk Üniversitesinde Okuyorum. Güzel Yanları Elbet Var Sosyal Çevren Varsa Üniversite’de Her Hafta Güzel Bir Etkinlik Oluyor Şu Son Zamanlarda ve Bende KYK’nın Lüks Yurtlarından Birinde Kalıyorum. Gerçekten Çekilmeyen Çok Yeri Olsada Çekilecek Yerleride Var Arkadaşlarınız Varsa Her Yer Çekilir Oluyor :) 
  Bana Ulaşmak İstersen Google’a Herbeswolf Yazman Yeterli Olacaktır facebook username de herbeswolf28 beklerim :)

 • Erzurum’da değilim

 • Erzurum okumak için ideal bir şehir, ve insanları çok çok iyiler.Soğuktan kışın ağızınızı hareket ettiremiyorsunuz ve yüz kaslarınız felç gibi tamemen donuyor, ama oldukça modern insanlar var, öğrenci aşağılanmıyor aksine seviyorlar.Ev arıyorsanız yenişehirde oturmanızı tavsiye ederim, dadaşkent çok uzak ve ücra. İnsanları dar görüşlü değil, her insan tipi var, yani kimse kimseye karışmıyor…

 • ece

  çok abartılmış bnce erzurumun iklimi soğuk olabilir ama insanları çok sıcaktır ayrıca dğerlendirebilene gayet iyi bi şehir bu saydığınız şeyler hemen hemen bütün şehirlerde var …

 • ayse

  kesinlikle katılıyorum. oncelikle kızsanız guvenlik sorununuz var ilk olarak. caddeden bile urkerek geçiyorsun kalabalık olmasına rağmen. ara sokakları deseniz hiç tavsiye etmiyorum akşam okuldan çıktıktan sonra evinize gitmeniz için. kyk içinse evet artık durulabilir son derece iyi süper yurtlar ve erzurum için en iyi uygun bir yer lakin. 4 yıldır bana çıkmadı torpilin yoksada alınmıyorsun bu kadar basit. g 3 sorunu halen devam ediyor . dadaşkenti sizin kadar kotu hatırlamıyorum evet b6 ayda yılda bir gelir ama en azından guvenli bir semt. kalınabilecek bir yer olduğunu düşünyorum. şehir son derece fiyatlı asla ucuz diyenlere kanmayın.taksiciler esnaf sizi fazlasıyla sömürüyor. ama eğitimi iyidir. zor bolumlerde okumak istiyorsanız pek sosyallik olamadığı için soğuktan sebep oturup ders çalışabileceğiniz bir il.

 • asude

  Dört sene boyunca bu şehirde bulunup ekmeğinden suyundan her türlü imkanından yararlanıp sonra kalkıp da bu derece abartılı kötülemek çok saygisizca. Öncelikle böylesine sayılı ve köklü bir üniversitede okuduğunuz için gurur duymaniz gerekirken bu ağır eleştiriler hiç doğru değil. Hangi üniversitenin Kampüsü bu kadar kapsamlı? Her türlü imkan ayağınızın altında hastanesinden tutun da bankalarına marketine kadar. Kimseyi zorla kolundan tutup getirmiyorlar Erzurum’a zaten soğuk bir memleket hayir yani iklimi bu neyini kötülüyosun arkadaşım ? baktın begenmedin geçiş yapsaydin başka bir üniversiteye onu da mı akıl edemedim o kadar mı beynin yok . Her şehirde var kötü esnaf her sehrin kotu taraflari var anlamadigim neden bu kadar abartarak buyuk bir nefretle anlatmissin.Sadece bu yazıda ben saygısızlık nankörlük yediği kaba pislemekten başka elle tutulur bişey göremiyorum yazık ki senin gibiler üniversite mezunu oluyor gerçekten yazık. .

  • İşte Erzurum’da karşılaşacağınız zihniyet budur. Kendini nimetten sanan, paranızla aldığınız yemek için, emeğinizle kazandığınız okul için, kirasıyla kaldığınız ev için onlara minnettar olmanızı beklerler, olmazsanız nankörsünüz.