• r10’da gördüm tanıtım kısmında sitenizi. aynı temaları kullanıyoruz :) güzel olmuş sizinki de. fakat beğen butonları sol kısımda yazılarda biraz kararsız görünüyor.

  Başarılar.

 • Ne yazık ki görsel zevkim biraz kötüdür ama gelen önerilere de her zaman açığımdır. :) Bir öneriniz varsa uygulayabilirim.

  • Estagfurullah İlyas :) Görsel zevkinin sadelikten yandan olduğu belli aman diyim yanlış anlama :D Tasarım seo içinde oldukça aslında güzel bir tema. Birkaç W3C hatası var, seçimi iyi yapmışsın bence. Ben baya uğraşmıştım w3c hataları için bu temada.

   Bulunduğumuz bu sayfada çıkan takip et, tweetle gibi kısımlar biraz düzgün gözükmüyor. Mesela sol alana egonomik.com/2010/04/egonomikin-sosyal-paylasim-ozelligi/ bu gibi bir özelliği yerleştirsen daha iyi olur. Bu senin sosyal ağlardaki görselliği ile daha da hızlı yayılmanı sağlayabilir. Eğer paraya biraz kıyabilirsen WordPress Like Locker uygulaması var. Sayfalarda önemli linkleri facebook beğen butonu ile gizliyor. Beğen işlemi yapılırsa ancak o zaman içeriği gösteriyor.

   İşim asla sana kalkıp da bildiğin işi öğretmek değildir ilyascım. Ama biz bizi tutmazsak, bizden başkası da bizi tutmaz. Hepimiz birbirimize destek olursak; hepimiz beraber kazanırız hepsi bu aslında mantığımda. Kolay gelsin.

   • Hocam o locker olayını yapmam. İnsanlar özgür iradeleriyle paylaşıyorsa amenna yoksa kendileri bilir. Zaten siteden herhangi bir hit ve maddi kaygım yok ki. Daha dün siteye istatistik kodu koydum, o kadar yani.
    Ha şu soldaki zımbırtı da haklısınız göz tırmalıyor ama şu an ne yapılabilinir bilmiyorum. egonomik iyiymiş vaktim olduğunda localde denerim.