• Onur

  Merhabalar yazınızı okudum katıldığım bir çok nokta var dmoZun eskisi gibi Google etkisi olmadıgını düşünüyorum. Burda kendini beğenmiş kisi ben olmadığımı beni silen kisiyi ima ettiginizi anladım. Kendini beenmis kisi ben olmuyorum degil mi. Domatessuyu.com’u kendi kategorimde dizine kendim sokmadigimi belirtmek isterim. saygılar

 • İlyas Bat

  Yok yok kendini beğenmiş kişi siz değilsiniz.
  Zaten siz editör olduktan çok kısa bir süre ben de editörlüğü bıraktım nasıl bir editör olduğunuz hakkında fikir edinmem imkansız.

 • Güzel yazı olmuş doğru tespitler yapmışsınız.
  Dmoz’a laf kondurmayan editörler bakalım bu yazılara neler diyecek.

  iyi çalışmalar.

 • Kenan

  Bende sitemi dmoz`a kayit ettirmek istedigimde ilk önce kategori editörünü inceledim ve gördümki adama bes para etmeyen bütün sitelerini dmoz`a kayit etmis , sonra dizindeki diger sitelere baktim warez film , dizi , navigasyon prograqmlari paylasan siteler bile dmozda , bende vazgectim. Benim bildigim ve hep söyledigim bir SEO tavsiyesi var , burdada yine sölylemek istiyorum , SEO = Özgün icerik , egerki sizin iceriginiz kaliteli ve ziyaretcilerin isine yarayacak icerikse siteniz arama motorlarina uygun olsun olmasin google gelir o icerigi bulur ve aramalarda basa tasir cünkü google`in isi bu ….

  Yazdiginiz makale icin tesekkürler.

 • sohbet

  Çalışmalarınız için teşekkür ederim. Yalnız ben şunu anlayamadım bu dmoz kaydı bir domain için gerçekten önemli bir unsurmudur ? olması/olmaması ne değiştirir ?